0677
3 Icons
19th/20th century
wood, polychrome, gold and silver painted; metal clad
31,5 x 27 cm; 44,5 x 38 cm; 35,5 x 31 cm
Provenance
private collection Karl Sochor, Vienna
Estimate: € 500 - 800
Result: € 7.040 (incl. fees)
23. October 2019, 2:00 pm
19th/20th century
Estimate: € 500 - 800
Result: € 7.040 (incl. fees)