0674
Icon
19th century
wood, polychrome painted
54 x 44,5 cm
Provenance
private collection Karl Sochor, Vienna
Estimate: € 500 - 800
23. October 2019, 2:00 pm
19th century
wood, polychrome painted
54 x 44,5 cm
Estimate: € 500 - 800