0578
Peter A. Etzer*
(Zell am See 1944)
„Poppy meadow“
oil on canvas
50 x 59,5 cm
monogrammed on the lower right: PAE
Provenance
private collection, Austria
Estimate: € 3.000 - 6.000
Result: € 3.960 (incl. fees)
17. June 2019, 4:00 pm
(Zell am See 1944)
„Poppy meadow“
oil on canvas
50 x 59,5 cm
private collection, Austria
Estimate: € 3.000 - 6.000
Result: € 3.960 (incl. fees)