0544
Josef Dobrowsky*
(Karlsbad 1889 - 1964 Tullnerbach)
„Bouquet in a blue jar“
oil on cardboard
60 x 46,5 cm
monogrammed on the lower left: JD
Provenance
Estimate: € 2.500 - 3.500
Result: € 3.300 (incl. fees)