0767
Ramona Schnekenburger*
(Schwenningen 1980)
„Boy in Bathing Trunks“
2012
oil on canvas; unframed
120 x 160 cm
monogrammed on the canvas on the side: RS
Provenance
Estimate: € 4.000 - 6.000
Result: € 5.280 (incl. fees)