0946
Christian Eisenberger*
(Graz 1978)
„Untitled “
2009
mixed media on canvas; unframed
100 x 80 cm
monogrammed and dated on the reverse: C. E. 2009
Provenance
Estimate: € 1.500 - 2.500
18. June 2019, 3:00 pm
(Graz 1978)
„Untitled “
2009
100 x 80 cm
Estimate: € 1.500 - 2.500