0915
Franz Ringel*
(Graz 1940 - 2011 Graz)
„Self-Portrait“
1980
mixed media on paper; framed
42 x 28,5 cm
monogrammed and dated on the right side: M.J.M. 21.8. 1985
Provenance
Estimate: € 1.200 - 1.500
18. June 2019, 3:00 pm
(Graz 1940 - 2011 Graz)
„Self-Portrait“
1980
mixed media on paper; framed
42 x 28,5 cm
Estimate: € 1.200 - 1.500