0691
Stove tile
17th century
faience, polychrome glazed; inscribed: "K. FERDINAN III"
40,6 x 32,5 cm
Provenance
Estimate: € 2.500 - 5.000
Result: € 3.200 (incl. fees)
10. April 2019, 2:00 pm
17th century
40,6 x 32,5 cm
Estimate: € 2.500 - 5.000
Result: € 3.200 (incl. fees)