10. April 2019, 2:00 pm

0823

7 Bronze animals

18th-19th century
bronze, lead, patinated; monogrammed "R / P"; minor imperfections
8,5 x 5 cm to 14 x 15 cm

Provenance

private collection, Vienna

Estimate: â‚¬ 1.500 - 3.000