0516
Rudolf Hradil*
(Salzburg 1925 - 2007 Wien)
„Bouquet with basin“
1978
oil on canvas
61,5 x 85 cm
monogrammed on the lower right: R. h.
Provenance
private property, Tyrol
Estimate: € 2.000 - 4.000
Result: € 2.304 (incl. fees)