01. December 2018, 3:00 pm

0596

Oskar Bottoli*

(Wien 1921 - 1995 Wien)

„Group“
1985
bronze
h. 71 cm
monogrammed and dated: OB 1985
signed: Bottoli

Provenance

Estimate: € 8.000 - 12.000