0596
Oskar Bottoli*
(Wien 1921 - 1995 Wien)
„Group“
1985
bronze
h. 71 cm
monogrammed and dated: OB 1985
signed: Bottoli
Provenance
Estimate: € 8.000 - 12.000
01. December 2018, 3:00 pm
(Wien 1921 - 1995 Wien)
„Group“
1985
bronze
h. 71 cm
signed: Bottoli
Estimate: € 8.000 - 12.000