0572
Robert Hammerstiel*
(Werschetz, Banat 1933 - 2020 Neunkirchen)
„Untitled “
oil on canvas; framed
85 x 65 cm
monogrammed on the lower right: RH
Provenance
private property, Lower Austria
Estimate: € 3.500 - 5.000
01. December 2018, 3:00 pm
„Untitled “
oil on canvas; framed
85 x 65 cm
Estimate: € 3.500 - 5.000