0673
Andi Ehlers*
(Mürzzuschlag 1963)
„Untitled“
2010
oil on canvas; framed
100 x 100 cm
monogrammed, dated and inscribed on the reverse: AE 2010 Untitled
Provenance
Estimate: € 1.500 - 3.000
Result: € 1.920 (incl. fees)