0448
Josef Dobrowsky*
(Karlsbad 1889 - 1964 Tullnerbach)
„Sitting nude“
oil on cardboard
70,5 x 60 cm
monogrammed on the lower left: JD
Provenance
Estimate: € 5.000 - 10.000
19. June 2018, 6:00 pm
„Sitting nude“
oil on cardboard
70,5 x 60 cm
Estimate: € 5.000 - 10.000