0472
Sundial
German, 18th century
brass; monogrammed "WB"; one missing part
dm. 9,5 cm
Provenance
private collection, Austria
Estimate: € 1.000 - 2.000
25. April 2018, 4:30 pm
German, 18th century
dm. 9,5 cm
private collection, Austria
Estimate: € 1.000 - 2.000