0125
Plate "vintner"
Slovakia, dated 1784
faience; monogrammed and dated "G/D / 17/84"; chipped
Dm. 27,8 cm
Provenance
private collection, Vienna
Estimate: € 500 - 1.000
Result: € 640 (incl. fees)
17. October 2017, 3:00 pm
Slovakia, dated 1784
Dm. 27,8 cm
private collection, Vienna
Estimate: € 500 - 1.000
Result: € 640 (incl. fees)