0761
Karl Flieher*
(Wien 1881 - 1958 Zell am See)
„Staircase in Weißenkirchen on the Danube/Wachau“
gouache on cardboard
38.5 × 27 cm
signed lower left: K. Flieher
Provenance
Estimate: € 1.000 - 2.000
26. April 2017, 6:00 pm
gouache on cardboard
38.5 × 27 cm
signed lower left: K. Flieher
Estimate: € 1.000 - 2.000