0467
Pieter Van Bloemen
(Antwerpen 1657 - 1720 Antwerpen)
„The Exodus“
oil on canvas
30 × 37 cm
monogrammed lower left: PVB (in ligature)
Provenance
Estimate: € 3.000 - 6.000
26. April 2017, 3:00 pm
„The Exodus“
oil on canvas
30 × 37 cm
Estimate: € 3.000 - 6.000