0491
Christian Frank*
(Wolkersdorf 1956)
„Figure“
1995
black granite
50 × 12.5 × 9 cm
monogrammed on the low: C F
Provenance
private collection, Vienna
Estimate: € 3.500 - 7.000
30. November 2016, 2:00 pm
(Wolkersdorf 1956)
„Figure“
1995
black granite
50 × 12.5 × 9 cm
monogrammed on the low: C F
private collection, Vienna
Estimate: € 3.500 - 7.000