0697
Daniel van Heil
(Brussels 1604 - 1662 Brussels)
„Winter landscape“
oil on canvas
60 × 83.5 cm
monogrammed lower right on the city wall: D.V.H.
Provenance
private collection, Germany
Estimate: € 8.000 - 16.000
Result: € 11.520 (incl. fees)