0134
Michael Wutky , circle of
(Krems 1739 - 1823 Wien)
„Ruins in a landscape“
gouache on paper
27 × 42 cm (cut-out)
Provenance
Estimate: € 1.000 - 2.000
Result: € 1.280 (incl. fees)
12. April 2016, 3:00 pm
(Krems 1739 - 1823 Wien)
„Ruins in a landscape“
gouache on paper
27 × 42 cm (cut-out)
Estimate: € 1.000 - 2.000
Result: € 1.280 (incl. fees)