0158
Andrea Kasamas*
(Wien 1955)
„Untitled“
1989
gouache on paper
99 × 150 cm
signed and dated lower right: A Kasamas 89
Provenance
Provenienz: Privatbesitz, Österreich
Estimate: € 2.500 - 5.000
Result: € 3.300 (incl. fees)
06. October 2015, 2:00 pm
(Wien 1955)
„Untitled“
1989
gouache on paper
99 × 150 cm
Estimate: € 2.500 - 5.000
Result: € 3.300 (incl. fees)