0413
Hubert Schmalix*
(Graz 1952)
„"Birnenesser"“
1980s
mixed media on paper; framed
41.5 x 59 cm
monogrammed on the lower right: S.
Provenance
Estimate: € 1.500 - 3.000
Result: € 1.920 (incl. fees)
06. April 2022, 3:00 pm
(Graz 1952)
„"Birnenesser"“
1980s
mixed media on paper; framed
41.5 x 59 cm
Estimate: € 1.500 - 3.000
Result: € 1.920 (incl. fees)