0397
Mario Dalpra*
(Feldkirch 1960)
„Undine in Blue“
2017
chrome, coated
unicum
15 x 40 x 20 cm
monogrammed and dated at the bottom: MD 17
Provenance
Estimate: € 4.000 - 8.000
Result: € 5.280 (incl. fees)