04. March 2020, 5:00 pm

0469

Cornelius Kolig*

(Vorderberg 1942 - 2022 Vorderberg)

„Replica of navel“
mixed media on paper; framed
29 x 20 cm
monogrammed on the lower right: C. K.

Provenance

private property, Styria

Estimate: € 700 - 1.200