26. February 2019, 2:00 pm

0044

Oskar Laske*

(Czernowitz 1874 - 1951 Wien)

„Selva“
gouache on paper
36 x 51 cm
signed on the lower right: O. Laske
inscribed on the lower left: Selva

Provenance

€ 2.500