26. February 2019, 5:00 pm

0484

Ramona Schnekenburger*

(Schwenningen 1980)

„The rooster “
mixed media on wooden plate; unframed
40 x 20 cm
monogrammed on the upper right: RS
monogrammed on the reverse: RS

Provenance

Estimate: € 800 - 1.500
Result: € 1.024 (incl. fees)