0452
Mattheus Van Helmont
(Antwerpen 1623 - nach 1679 Brüssel)
„Genre scenes (counterparts)“
oil on copper
each 23 × 17 cm
each monogrammed: MVH
Provenance
Estimate: € 6.000 - 12.000
Result: € 7.040 (incl. fees)